bonzo.info on Instagram

Bon ZO

http://www.bonzo.info/

Report inappropriate content

Anita Latifi mund të konsiderohet si një nga personazhet më me influencë tek masa e gjërë, postimet e saj gjithnjë vërshojnë në pëlqime dhe komente; kurse publikimet e saj thumbuese nuk kursejnë as politikanët, estradën dhe askënd që punët nuk i ka në kantar. Lexoni intervistën e plotë në ▶️www.bonzo.info #Intervistë #AnitaLatifi #VeteranjaeFacebookut

0

Në një intervistë ekskluzive për portalin rinor, Enisi na tregon më tepër për stilin e tij të udhëtimit, pasionin për të njohur kultura të reja, mikpritja e vendeve të cilat viziton dhe shumëçka tjetër nga eksperienca e tij. Per me teper vizitoni ➡️www.bonzo.info #portal #rinia #travel #udhëtim #lifestyle @enistagram_

0

Nuk osht politik... (fragment nga poezia e Lirim Alija) Ne dë dalëm prap dë votojm, përinat palës qetër Amo ato xhi na kini premtau, mo jesën sëll n’letër #politik #politics #nukoshtpolitik #poezi #postim #shqip #tetova #tetove #kuqezi #sukses

2

Mirmëngjes! Sipas një hulumtimi të realizuar në vitin 2002, e marta është dita më produktive e javës për punë... #week #java #dita #marte #sukses #verdhe #yellow

0

Kejt e kena ka njo! 😂😂😂 Bane tag shokun/ shoqen qe kurrë si qesh ftyra! #tag #shoku #shoqja #ftyra #qesh #haha #instagood #instadaily #funny

0

E zeza është ngjyra e cila nuk del kurrë prej mode, por ja cilat janë 15 kombinimet më të bukura të saj për 2018-tën. Nëse ende nuk e keni përzgjedhur "outfit-in" për sot, ja disa rekomandime super cool! #SuperCool #OOFT #Fashion #Mode #outfits #black #zi #zeze #ngjyra #veshje #kombinim #fashionista

1

Gjatë dy muajve të fundit Demi Lovato ka qenë e strehuar në rehabilitim, ish i dashuri i saj Wilmer Valderrama, "ka vënë në pauzë jetën e tij", për të qëndruar pranë këngëtares së hitit Skyscraper, transmeton Bon Zo. Burime të afërta, kanë bërë të ditur për TMZ, se këngëtarja është transferuar në një qendër tjetër të mirënjohur në nivel ndërkombëtar për ekspertizën në rikuperimin e varësisë. Burimet gjithashtu kanë bërë të ditur se Willmer, disa herë ka udhëtuar drejt qendrës për të vizituar Demin gjatë këtyre muajve. Banorët e qytetit përreth kanë trguar për mediat se i kanë parë ata dy teksa po pinin kafe në një dyqan #Strarbucks në afërsi dhe dukeshin shumë të afërt me njëri tjetrin, por ende nuk ka asgjë të konfirmuar. #DemiLovato #WilmerValderrama

0

Duke patur parasysh marrëdhëniet në tensionim e sipër mes vendeve shumë afër Kroacisë, vendosëm të diskutojmë me Sërgjan Kerim, ish-Kryetar i Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së dhe ish-Ministër i jashtëm i Maqedonisë... ▶️Lexoni më tepër në www.bonzo.info #SergjanKerim #OKB #EU #Maqedoni #integrim #intervistë #intervista #publikim #shkrim #shqip

0

Në intervistën ekskluzive për Bon Zo, ilustruesi më i famshëm shqiptar, na tregon më tepër për jetën në Dubai, arritjet, planet për të ardhmen, dhe shumëçka tjetër… ▶️ Për më tepër lexoni në BONZO.INFO #AramandMehidri #ArtIllustrator #intervist #BonZo #dizajn #ilustrime #VIP #jLo #Kardashian #Rihanna #illustrator #naomicampbell

1

Pse nuk duhet t'i leni asnjëherë fëmijët me baballarët vet në shtëpi! 😂😂😂😂 #qesh #funny #video #baba #nene #femije #shtepi #humor #qeshu #pelqej #like

0

Ky është tetovari i cili ka arritur të jetë pjesë e netëve live të MasterChef... ▶️ Lexoni lajmin e plotë në www.bonzo.info #Live #MasterChef #ChefLoni #LoniPustina #cook #ushqime #chef #kuqezi #Fox

0

Sa vlerësohet sporti i tenisit në Maqedoni dhe cilat janë sfidat me të cilat përballen këto lojtarë? Në intervistën ekskluzive për portalin Bon Zo, Besir Durguti, rrëfen momentet mё tё suksesshme të karrierës së tij si tenist dhe në të njejtën kohë për sfidat të cilat ja kanë thyer zemrën. #intervistë #BesirDurguti #tenist #shqiptar #tennis #champion #fitues #sukses

0

Kjo video e bukur vjen nga Shqipëria, destinacion i rekomanduar nga Must Do Travels! 👌🏼🌅🌄 #Albania #Shqipëria #Udhëtime #mustdo #travel #kuqezi #durres #tirane #vlore #berat #saranda #trip #roadtrip #butrint #himare

2

Elita Ziberi këshillat rreth karrierës i merr nga nëna e saj, ndryshe nga ç'kishim menduar! Në intervistë për BON ZO tha: “Çkado që të më ndodh në jetë, kurrë nuk duhet të pauzoj nga muzika”... #ElitaZiberi #Muzik #Cover #kenga #shqip

1