Ferizaj Photos & Videos on Instagram

Report inappropriate content

blej_online_04

SUPER OFERTA per festat e fundvitit Surprizoje te dashuren per festat e fundvitit Unaza te veçanta per femra ~ argjend 925 ~ 2 vite garancion ~ Çmimi : 16 Euro ~ sasia e limituar ~ Transporti ne Kosove - GRATIS Transporti ne Shqiperi - +3 euro Per porosi shkruani ne inbox Nese nuk te pelqen - mos e prano produktin #ring #rings #silver #silver925 #925sterlingsilver #mensfashion #men #women #womensfashion #prizren #prishtina #peje #gjakova #ferizaj #albania #kosovo #tirana #tiran #tirane #durres #silverrings #ringsoftheday #onlinestore #onlinestores #onlinebusiness

0

blej_online_04

SUPER OFERTA per festat e fundvitit Surprizoje te dashuren per festat e fundvitit Unaza te veçanta per femra ~ argjend 925 ~ 2 vite garancion ~ Çmimi : 16 Euro ~ sasia e limituar ~ Transporti ne Kosove - GRATIS Transporti ne Shqiperi - +3 euro Per porosi shkruani ne inbox Nese nuk te pelqen - mos e prano produktin #ring #rings #silver #silver925 #925sterlingsilver #mensfashion #men #women #womensfashion #prizren #prishtina #peje #gjakova #ferizaj #albania #kosovo #tirana #tiran #tirane #durres #silverrings #ringsoftheday #onlinestore #onlinestores #onlinebusiness

0

martesaislamee

0

blej_online_04

SUPER OFERTA per festat e fundvitit Surprizoje te dashuren per festat e fundvitit Unaza te veçanta per meshkuj&femra ~ argjend 925 ~ 2 vite garancion ~ Çmimi : 16 - 20 Euro ~ sasia e limituar ~ Transporti ne Kosove - GRATIS Transporti ne Shqiperi - +3 euro Per porosi shkruani ne inbox Nese nuk te pelqen - mos e prano produktin #ring #rings #silver #silver925 #925sterlingsilver #mensfashion #men #women #womensfashion #prizren #prishtina #peje #gjakova #ferizaj #albania #kosovo #tirana #tiran #tirane #durres #silverrings #ringsoftheday #onlinestore #onlinestores #onlinebusiness

0

topkomente.shqip

0

zm_naiils

1

noramall_

Led Shirit 5m me komando shume ngjyreshe ZBRITJE FESTIVE Çmimi: Nga 15.50€ ne vetem 11.50€ Produkti arrine brenda 1-3 dite. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator

0

maximal_online

KURRE MA LIRE - Krehri special për mjekërr 1+1 GRATIS për vetëm 5.99€ TRANSPORTI FALAS Ju prezentojmë produktin e shumë kërkuar për meshkujt Rregullo mjekrrën pa pasur nevojë të shkoni cdo herë te frizeri Specifika; →Mund të përdoret në mjekërr të gjatë apo të shkurtur →Krijon simetri në 2 anët e mjekrrës →Formon llojllojshmëri stilesh për mjekërr Porosit në mesazhe ose Whatsapp/Viber +38345380767 Paguaj vetëm pasi të pranoni porosinë. #porosit #porositonline #porosittani #porositonline #transporti #falas #kosove #kosova #prishtine #prishtina #prizren #gjakova #peja #ferizaj #kosovë #prishtin #porosittani #prishtinacity #porosittani📣 #porosittani📥🌸 #porositnëinstadirect#gjilan #gjakova

0

zm_naiils

0

prishtinazonee

1

zm_naiils

0

leje_bir_

1

mos.kesh.al

Hahahaha @mos.kesh.al #gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica#ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora#kafenejajone #kafenejajoneofficial_ #qkakashpija#stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri#dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator#diaspora #humorshqip #babastars #butriors#samantator #ortakolly

0

smart.techh

0

rinori_center

0

rinori_center

0

rinori_center

0

dashurieperbashket

0

albania_be

blejj.oonline

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0

e_pamposhtur

0

porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0

jetaazmr

She remembered who she was, and the game changed.😘

17

mjaltanail

1

porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0

porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0

porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0

natyral.prishtina

Mjalte per mardhjenje seksuale -potenc- • Nxit marrdhëniet intime • Jep fuqi për marrdhënie • Mjalti është produktë me orgjin nga Turkia, Është një përzierje nga mjaltë dhe më shumë se 27 llojë bimësh si: Ginsen, Polen, Black Seed, Ginko biloba e shumë të tjera. përzierja është efektive 100% Mjalti përdoret një lugë kafeje (lugë e mesme) 30 min para marëdhënieve seksuale. Efekti arrihet 30 min pas konsumit dhe zgjat deri 24orë. E garantuar nuk ka asnjë efekt anësor. #kosovo #prishtinë #ferizaj #gjakovë #pej #gjilan

0

groupshop.ks

Mjalte per mardhjenje seksuale -potenc- • Nxit marrdhëniet intime • Jep fuqi për marrdhënie • Mjalti është produktë me orgjin nga Turkia, Është një përzierje nga mjaltë dhe më shumë se 27 llojë bimësh si: Ginsen, Polen, Black Seed, Ginko biloba e shumë të tjera. përzierja është efektive 100% Mjalti përdoret një lugë kafeje (lugë e mesme) 30 min para marëdhënieve seksuale. Efekti arrihet 30 min pas konsumit dhe zgjat deri 24orë. E garantuar nuk ka asnjë efekt anësor. #kosovo #prishtinë #ferizaj #gjakovë #pej #gjilan

0

shqiptiktok

0

prishtinazonee

0

maniak_tgjumit

4

asoc_arkitekteve_kosoves

Pas promovimit te sukeseshem ne #Gjakove, #Peje dhe #Gjilan, #bienalearkitektures2018 u prezantua edhe ne #Ferizaj. Falenderojme Drejtorine e Urbanizmit te Komunes se #Ferizajit dhe drejtorin e saj Lulzim Aliu per gadishmerine e treguar per bashkepunim profesional

0

mefal.alsatm

0

pyro_ks

0

premier24_

0

_ckakashpijaa_

0

gazetaflash24

0

_labinotmiftari_

My Country where Muslims and Christians live in Peace 🇦🇱🇽🇰🕌⛪️🙏🏻 ———————————————————————— #ferizaj #kosova #albania #holidays #peace #albanianchatolic #albanianmuslims #together #forever #church #mosque #jeminjë #likeforfollow #follow4follow

6

funny.bir

1

shqipee.zitate

1

binastyle_

1

binastyle_

1

bashdosti

3

topkomente.shqip

0

hipphopshqip

0

cka_kaashpija

1

motratmodeste

funny.bir

0

noramall_

Laser Dekorues më i veqant dhe munde ta gjeni vetem tek @noramall_ Laser Dekorues për ambiente të jashtme Transporti Falas ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni 6€ 1 copë 16.99€ 2 copë 31.99€ #shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prizren #prishtina #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #tirana #struga #saranda #durresi #drenasi #skenderaj

0

stop_zone_

1

e.hotiphotography

1

stop_zone_

0

e.hotiphotography

0

onlineshopwotoks

Zingjir dore 📿 Vetëm 🔥🔥14.99 €🔥🔥 Porosit Tani. Transporti FALAS🚛 Pagesa pas pranimit të porosisë📦 Web: wotoks.com🖱️ Viber: +383 44 300 035📲 Instagram: onlineshopwotoks📲 Facebook: Online Shop Wotoks📲 #transportiFalas #blejonline# #onlineshopwotoks #kosova #ferizaj #gjilan #prishtine #gjakove #peje #mitrovice #kamenice #kaqanik #viti #prizren #kline #lipjan #rahovec #vushtrri

0

e.hotiphotography

0

qesh.me.shpirt

1

neundam

0

bardhaleka_hmustudio

Vetulla si me fije japoneze - Microblading , metoda me e re pa dhimbje . per rezervime na kontaktoni ne nr +38345693348 ( viber &whatssap ) #microbladingeyebrows #studiobardhaleka #phi #phipigments #gjilan #prishtina #mitrovice #ferizaj #eyebrows #peja #gjakova #

0

bardhaleka_hmustudio

Vetulla si me fije japoneze - Microblading , metoda me e re pa dhimbje . per rezervime na kontaktoni ne nr +38345693348 ( viber &whatssap ) #microbladingeyebrows #studiobardhaleka #phi #phipigments #gjilan #prishtina #mitrovice #ferizaj #eyebrows #peja #gjakova #

0

e.hotiphotography

0

e.hotiphotography

1

porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0

gramosgodeni

5