Portokalli Photos & Videos on Instagram

Report inappropriate content

sindikata_ime

@ediramaal @opinion.al #meme#portokalli

0

hisen_bossi_

7

cointirana

0

hisen_bossi_

Looood 🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱 #albania #humor #diber #vlore #tirana #portokalli

2

dakuecenvet

0

aleksandergrami

4

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

hisen_bossi_

#tirana #albania #vlore #diber #humor #portokalli 😂😂😂😂😂👐🇦🇱

1

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

1

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

elonamazelli

Recel #fiku #qershie#ftoi#portokalli #vishnje #mandarine #foodcake 😋😊

0

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

portokalli.tv

follow @portokalli.tv per me shum video . . . . . . . #portokalli #top #chanel

0

stano.b74

#skhiatos#skiatosisland#greece🇬🇷#europe#hellada#grecja🌴#juice#orange#portokalli#beach🌊#sea#polishman#holydays#travel#trip#relax#chillout#instafoto#beachbar#

5

jorkebroka

0

revistamat

Cifti i lumtur, te lutem a mund ta le gruan nja 2 ore me ty?!😜Kam nje takim me nje biznesmen arabe,Zemra rri pak me Giankarlon, eshte burre i mire😂😂😂😂😂😂.Hahahahaa#portokalli#florjanbinaj#delindadisha#celairgen👏👏👏👏👏

2

portokallishow1

0

evdokia_tsiropoulou

1

topchannelalbania

6

_erisagovaci

6

esdalin_gorani

2

topchannelalbania

10

topchannelalbania

4

deriknelson

Last night we were the musical guest on the biggest TV show in Albania, #Portokalli! The show is essentially the Albanian version of #SNL, and the house band had shed my original song “Three Deep Breaths” prior to our arrival unbeknownst to me!! It was the first time ever performing that song with a band, and it just so happened to be in front of a live studio audience on TV in ALBANIA! I couldn’t get the smile off of my face hearing these talented musicians play bass lines and guitar licks that I had written and recorded... it was a surreal moment, and I’m so proud of @riananelson and @daltennelson for really reveling in it. It just goes to show that despite the Albanian-to-English language barrier, we all speak the same language of MUSIC. • I’m hoping to get a taping of the show, I think it airs tonight (but then again I’ve been privy to many a communication breakdown thus far, so WHO KNOWS) 🤣🤷🏼‍♂️ this whole experience has been a very visceral reminder to GO WITH THE FLOW, be FLEXIBLE, and learn to relinquish control in order to allow beautiful things to happen. More thoughts and reflections to come as I get a chance to put them into words!! • #deriknelson #exchangeourworld #deriknelsonandfamily

6

esdalin_gorani

3

humori_i_shqipetarve

#shqipe#albania#humori_i_shqiptarve#qesh#qeshmelot#perteqeshur#portokalli#humor#lot#shumlot#buseqeshje#cis#post#like #makina #shoku

0

humori_i_shqipetarve

#shqipe#albania#humori_i_shqiptarve#qesh#qeshmelot#perteqeshur#portokalli#humor#lot#shumlot#buseqeshje#cis#post#like#photo #mace #hahaha

0

hisen_bossi_

😂😂😂😂😂😂🤪🇦🇱 #portokalli #humor #albania #vlore #diber #tirana

2

hitte.shqip

8

metinaktas41

0

herisboutique

Fustani gjendje ne disa ngjyra 😍😍 #gri #tekuqe #portokalli #blu #jeshile porosit tani ne dm✔️📥

0

vladimirkola_

brikena_dishes

Ky lloj keku quhet ndryshe keku ACE për shkak të përbërsve të shëndetshëm të saj që janë #karota #portokalli #limoni Përbërësit: 3 vezë, 220 g sheqer,2 karota, 1/2 limoni lëng dhe lëkurë, lëngu dhe lëkura e një portokalli, 120 g vaj, 220 g miell, 30 g niseshte, maja ëmbëlsirash, kripë Rrahim vezët me sheqer. Në mixer grijmë karotën me vajin. Përzierjen bashkë me lëkurën dhe lëngun e agrumeve e shtojmë te vezët me sheqer. Përziejmë mirë. Shtojmë më pas miellin e përzier me niseshte dhe maja. Hedhim brumin në enën e lyer me gjalpë dhe miell. Në këtë rast unë kam përdorur dy receta në 1, pasi në fund të enës kam vendosur edhe disa manderina të prera hollë, tipike për kekun me manderina. Piqet në 175 gradë për 30 -40 min. Pasi ftohet dhe përmbyset spërkatet me sheqer pluhur dhe zbukuro sipas dëshirës me fije karotazh të holla dhe portokalli. #torta #kekshtepie #agrume #sweets #tastyfood #homemadecake #cake #orange #carrots #lemon #sweetyourday #morningrecipe #healthycake

0

_life_is_very_beautiful

0

enrilulaj

0

enrilulaj

0

enrilulaj

0

enrilulaj

0

enrilulaj

0

enrilulaj

0

enrilulaj

0

florian_pelivani

4

vetem_television

#VetemTelevision - Të gjitha Shfaqjet e Humorit në Shqipëri 😂😂😂 do të vijnë shumë shpejt çdo pasdite në ekranin e Vetem Television 📺 #vetemtelevision #promo #shfaqje #humori #shfaqjeshqiptare #arkiv #seshpejti #humorshow #albanianshow #arkiv #newshow #coomingsoon #rubrika #vtvhumor #portokalli #apartamenti2xl #alpazar #grandhotel2xl #sketchshow 😂📺💻📱

0

aleksandergrami

Dite vere tek Vena @vena_by_fation_tila per nje gote vere me t’keqen lali vet @marinela_kaloci.. Memories 😌😁😎 . . . #portokalli #acting #theatre #happy #life #happy #day #smile #motivation #friends #new #day #katëshja #aleksandergrami

2

hitte.shqip

11

silvestershuta

#trupabaletittopchannel #portokalli 🍊#dancecompany 👐🏼🇦🇱👐🏼

0

aleksandergrami

3

luixhino_hala

7

esdalin_gorani

1

aleksandergrami

1

portokallishow1

Pjese e paperserishme! Humor dhe te qeshura pafund 😂🤣, dihet, ndodhin vetem ne shown me te pelqyer te humorit ne Shqiperi, Portokalli #bestactors #topchannel #portokalli #portokallishow #mood #humor #best #show #latenightshow Rita Lati-liked ❣️🌹 Gaz Paja-liked 💙

6

portokallishow1

5

portokallishow1

0

smile_concept_shop

🍊🍊🍊🍊🍊 healthy break . . . #powerfood #portokalli #vitamins #stayhealthy #allwaysinfashion #gooutandsmile #😊

2

nesepikturatflasin

Crying Woman - 1949 Botero • #art #shqiperia #albania ania #qesh_pak #ironi #portokalli #tirane

0

hisen_bossi_

😂😂😂😂😂 #portokalli #humor #albania 😂🇦🇱

0

xariaa.ax

5

peshkopia_today

0

aleksandergrami

0

adenald.m

1

rtvoranews

Vetëm 4 vjeçe, vajza e Florit imiton 'policin e Portokallisë' #oranews #florbinaj #diteere #portokalli #police #tirana #albania •www.oranews.tv•

0