Tirana Photos & Videos on Instagram

Report inappropriate content

rregullateshpirtit

0

dardanvukaj

1

konini_travel

✈️ #Tirana 🌈 🌈Super cmime 🌈Nxitoni te rezervoni 0697595079 🔹Tiranë – Verona 39 Euro 🧡Tiranë – Milano 63 Euro 🔹Tiranë – Rome 67 Euro 🧡Tiranë – Bergamo 67 Euro 🔹Tiranë – Venezia 73 Euro 🧡Tiranë – Pisa 73 Euro 🔹Tiranë – Cuneo 73 Euro 🧡Tiranë – Firenze 74 Euro 🔹Tiranë – Bologna 75 Euro 🧡Tiranë – Treviso 85 Euro 🔹Tiranë – Torino 85 Euro 🧡Tiranë – Bari 85 Euro 🔹Tiranë – Perugia 85 Euro 🧡Tiranë – Genova 93 Euro 🔹Tiranë – Ancona 95 Euro 🧡Tiranë – Rimini 105 Euro ⚠️Data të caktuara 🎯Përfshihet: 1- Bileta avionit vajtje️️️😍 2- Bagazhe në varësi të kompanisë️️️😍 3- Taksat Aeroportuale️️️️😍

0

hajgareofishell

0

justyna_store

0

helios_gastronomi

0

mosimosikameyo5555

0

envi_kokalari

0

passaportandtraveling

0

plazhiispilles

0

sol_optika

0

mybusiness.consulting

0

club.plisat

0

eliteevents_turistickaagencija

🌴 #SARAJEVO - Nedelja 22. Jul 20 € 💫 #DRVENGRAD & #Andrićgrad - Nedelja 29. Jul 20 € 🌴 #TIRANA & DRAČ - Nedelja 05. Avgust 16 € 💫 #RAFTING TAROM / #Nezaboravna Vikend Avantura 04 i 05. Avgust / Samo 65 € 🌴 #Kupanje na Vodopadima & #Obilazak Mostara & #Koncert Dina Merlina / #SUBOTA 11. Avgust 25 € 💫 #DUBROVNIK & Cavtat - Nedelja 19. Avgust 20 € - - - - - - - - - - - - - - - - - ⇨ #Kompletna ponuda aranžmana na našem sajtu: www.elite-travel.me 🔖 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 067 000 488 , 069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše fb stranice. ☎️ 💫 #Putovati znači živjeti. 🌴

0

futja.babo

4

jetaluksoze

7

tironaa.al

0

b.o.artcraft

0

baronesha

Nese s’ke mundur te shkosh ne plazh akoma, mos u shqeteso! @stmoriz te vjen ne ndihme! Self-tanning, spray dhe krem vetnxirje! Si perdoret?! 1. Beji nje scrub trupit ne dush 2. Lyej me pak vaj kokosi pjesen e lekures te gjunjte dhe brrylat qe te zbuten 3. Vish doreza 4. Apliko shkumen ose kremin St Moriz 5. Lere 4-6 ore 6. Shplaje dhe shkelqe ⭐️ P.s nuk le shenja ne veshje! Cmimi: 799 lek #BARONESHA

1

asistenca_rrugore

0

menstylish.2b

1

tironaa.al

0

llafe_palidhjee

0

therandahotel

0

humorshqip132

1

thurje17

1

funny_kerrk

0

pastrim_kimik_lavander

0

video_tsmuta

0

gonzaribe46

1

funny_kerrk

1

albaniaa_showbiz

0

albanian_musiccc

0

goldenhandsartstudio

0

elite_travel_avio_aranzmani

🌴 #SARAJEVO - Nedelja 22. Jul 20 € 💫 #DRVENGRAD & #Andrićgrad - Nedelja 29. Jul 20 € 🌴 #TIRANA & DRAČ - Nedelja 05. Avgust 16 € 💫 #RAFTING TAROM / #Nezaboravna Vikend Avantura 04 i 05. Avgust / Samo 65 € 🌴 #Kupanje na Vodopadima & #Obilazak Mostara & #Koncert Dina Merlina / #SUBOTA 11. Avgust 25 € 💫 #DUBROVNIK & Cavtat - Nedelja 19. Avgust 20 € - - - - - - - - - - - - - - - - - ⇨ #Kompletna ponuda aranžmana na našem sajtu: www.elite-travel.me 🔖 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 067 000 488 , 069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše fb stranice. ☎️ 💫 #Putovati znači živjeti. 🌴

1

tironaa.al

0

shqipvalla

0

magistips

2

nalu_coffee

0

fjaledashurije

5

brunoti_travel

❌ LONDON DESTINATION ❌ ✈ Zgjidh biletën tënde me nisje nga #Tirana #Prishtina #Ohri #Podgorica dhe #Shkupi ✈ 📌Rezervo në: ☎+355 69 2030404 💥Shkup - Londër 39 Euro 💥Ohër - Londër 39 Euro 💥Podgoricë - Londër 49 Euro 💥Prishtinë - Londër 49 Euro 💥Tiranë - Londër 95 Euro ✨✨✨✨ 💥Ohër - Londër - Ohër 69 Euro 💥Shkup - Londër - Shkup 69 Euro 💥Podgoricë - Londër - Podgoricë 79 Euro 💥Prishtinë - Londër - Prishtinë 89 Euro 💥Tiranë - Londër - Tiranë 135 Euro ❌ Data të caktuara në #Korrik dhe #Gusht 🎯Përfshihet: 1- Bileta avionit vajtje️️ dhe vajtje ardhje 2- Bagazhe në varësi të kompanisë️️ 3- Taksat Aeroportuale️️️ 💫 🌟 💫 🌟 💫 ️🎣Për data të tjera ose më tepër detaje 💟INSTAGRAM: @brunoti_travel 💟Mail: brunotitravel@gmail.com ❎Për më tepër: Inbox ose Skype: Brunoti Travel ✳️Adresa: Lagje "Skenderbeg" , Rruga "F.Bardhi", Perballe Turizmit LEZHE ⛔️Mënyrat e pagesës: Në të gjithë Shqipërinë nëpërmjet Credins Bank ose Cash ne dore Nga çdo vend i Europës pagesa bëhet nëpërmjet Western Union ose Money Gram

0

futbollii2018

Portieri Joe Hart do të jetë pjesë e ekipit të Manchester City në turneun që kampionët e Premier League do të kryejnë në Amerikë gjatë dy javëve në vazhdim. Lajmin e ka konfirmuar e përditshmja britanike “Daily Mail”, sipas së cilës ish-portieri i kombëtares angleze do të rikthehet te skuadra e City, ku do të provojë edhe një herë fatin. Dy vite më parë, trajneri Pep Guardiola i mbylli derën 31-vjeçarit, që luajti një vit me Torinon dhe më pas me West Ham, gjithnjë në formë huazimi. . #kida #ledrizlla #babygirl #dhuratadora #butrios #enca #lejdis #gjikoteam #elita #fero #ganggang #dhurata #realestate #elvanagjata #butrintimeri #era #ritaora #beberexha #lumi #shqiperia #kosova #prizren #prishtina #tirana #shqipe #video #foto #hahaha #mitrovica #albania

0

piu39foodandclub

Try one of our specialties! We're famous for our delicious seafood, and this is one of our delicacies: Sea bream on the grill 😋 #piu39 #seabream #seafood #food #foods #foodporn #foodlover #instafood #tasty #club #tirane #tirana #italian #italians #cocktail #picoftheday #instagood #drink #albania

0

funny_kerrk

1

elitetravel_ponude

🌴 #SARAJEVO - Nedelja 22. Jul 20 € 💫 #DRVENGRAD & #Andrićgrad - Nedelja 29. Jul 20 € 🌴 #TIRANA & DRAČ - Nedelja 05. Avgust 16 € 💫 #RAFTING TAROM / #Nezaboravna Vikend Avantura 04 i 05. Avgust / Samo 65 € 🌴 #Kupanje na Vodopadima & #Obilazak Mostara & #Koncert Dina Merlina / #SUBOTA 11. Avgust 25 € 💫 #DUBROVNIK & Cavtat - Nedelja 19. Avgust 20 € - - - - - - - - - - - - - - - - - ⇨ #Kompletna ponuda aranžmana na našem sajtu: www.elite-travel.me 🔖 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 067 000 488 , 069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše fb stranice. ☎️ 💫 #Putovati znači živjeti. 🌴

0

gdhiru_bre

0

__albcomedy__

1

shqipet.ntrend

0

tbu.edu.al

0

funny_kerrk

0

hec_baju_bre

0

arlinda_kadriu_

0

dhurataunike_al

😍😍 👉Porosit tani! Oferte e limituar!👋 #dhurataunike #dhurata #punimemedore #tirana #shqiperi

1

rregullateshpirtit

0

ta.ngula

3

__albcomedy__

0

fotoplotkuptim

0

pashaneren

0

arlinda_kadriu_

0

tironaa.al

0

keyifgezginleri

🇦🇱 #tirana #albania

0

mariohidrosanitare

0

tironaa.al

0

v_valou

🌍 Step 5 : Tirana - Albania 🇦🇱 ⛪️🕌 #tirana #albania #capital #traveler #explorer

0

estherbackpacks

View of Tirana from the rotating (!!) SkyBar 😍

1

instaxemotions

🌊⛱️ Summer is here only with Instax! Shoot&Print creating sweet memories! 📷🖨️ . Vera eshte ketu vetem me Instax! Shkrep&Printo duke krijuar kujtime te embla! . #memories #summervibes #instaxmini9 #instaxmini90 #instaxemotions #photoshoottime #photolover #photographie #fujifilminstax #fujifilm #instaxlovers #kosova #skopje #tirana #belgrade #sarajevo #podgorica #kosovo #macedonia #albania #serbia #bosniaherzegovina

0

rei_mar_restorant

Cdo produkt ne ekspozitorin tone vjen i fresket dhe plot shumellojshmeri..Ne ju sjellim gjithmone me te miren!ju mirepresim!!!👨🏻‍🍳👨‍🍳👈🏻👈🏻👉🏻👉🏻📲 068 20 07 903📱🐟🐠🐡🐙🍝🍤🍽🍷 ! .......................... #rei #mar #fish #restorant #cilesi #shije #tirana #albania

0

dhurataunike_al

Happy anniversary 💑 👉Porosit tani! Oferte e limituar!👋 #dhurataunike #dhurata #punimemedore #dashuri #pervjetorimarteses #tirana #shqiperi

0

electronic.line

Kovera-t më të bukur i gjeni pranë dyqanit tonë!🌸

2

asana_yoga_albania

1

sunwellnesscenter

Kujdesuni per lekuren tuaj. Stina e veres kerkon kujdes te vecante. Perdorni gjithmone krem mbrojtes ndaj diellit edhe kur ka re 🌤☁️ Trajtimi ne qender estetike dhe mirembajtja e perditshme ne shtepi eshte nje domosdoshmeri. Hidratimi maksimal permes ujit dhe produkteve cilesore eshte jetesor per rinine, shkelqimin dhe bukurine e lekures tuaj 💧🌞✨ #sunwellnesscenter #comfortzone #skincare #skin #skincareroutine #stayhydrated #qenderestetike #estetik #fytyre #produkte #tirana

0

electronic.line.al

Kovera-t më të bukur i gjeni pranë dyqanit tonë!🌸

3

vuaj_per._ty

0

nemanjadjurisic01

🌴 #SARAJEVO - Nedelja 22. Jul 20 € 💫 #DRVENGRAD & #Andrićgrad - Nedelja 29. Jul 20 € 🌴 #TIRANA & DRAČ - Nedelja 05. Avgust 16 € 💫 #RAFTING TAROM / #Nezaboravna Vikend Avantura 04 i 05. Avgust / Samo 65 € 🌴 #Kupanje na Vodopadima & #Obilazak Mostara & #Koncert Dina Merlina / #SUBOTA 11. Avgust 25 € 💫 #DUBROVNIK & Cavtat - Nedelja 19. Avgust 20 € - - - - - - - - - - - - - - - - - ⇨ #Kompletna ponuda aranžmana na našem sajtu: www.elite-travel.me 🔖 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 067 000 488 , 069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše fb stranice. ☎️ 💫 #Putovati znači živjeti. 🌴

0

rregullateshpirtit

0

legemelle.delmare

Bëni TAG dikë me të cilin do donit të provonit gatimet tona ;) #legemelledelmare #legemelledelmare #fish #seafood #enjoy #eat #eatgood #restaurant #tirana #dinner #eating #feelgood

1

richkids.hasi

1

angeladivi

C҉a҉p҉r҉i҉ 🔆

6

criss_o94


Fatal error: Call to a member function getText() on null in /srv/www/gramview.com/public_html/tag.php on line 152